Yapı-İnşaat
Sakarya, Düzce ve Kocaeli'de faaliyet gösteren firmamız Oğuz Yapı İnşaat Mühendislik ve Mimarlık, alanlanında uzman ekibiyle, sizlere kaliteli ve güvenilir yapı & inşaat hizmeti sunmanın ayrıcalığını yaşıyor.

Sakarya, Düzce ve Kocaeli'de faaliyet gösteren firmamız Oğuz Yapı İnşaat Mühendislik ve Mimarlık, mühendislik ve mimarlık alanlarında sizlere kaliteli ve güvenilir yapı&inşaat hizmeti sunmanın ayrıcalığını yaşıyor. İnsanın ilk çağlardan beri süre gelen yuva ihtiyacını, ona doğal ve modern olanaklarla çevrelenmiş olarak sunmanın gerekliliğini bilerek, yapı inşaat hizmet anlayışımızı bu minvalde ilerletmekteyiz. Öncelikle sosyal, sportif ve kültürel aktivitelerle bağını eksiksiz kurarak, doğal yuva ihtiyacını sağlam bir zemine oturtarak oluşturduğumuz konut ve siteler projelerimizi bu doğrultuda gerçekleştirmekteyiz. Gelecek kuşakların doğayı korumayı öğrenecek ve öğretecek bireyler olarak yetişmesini sağlamak amacıyla doğal harikalarla çevrili şehirlerimiz olan Sakarya, Düzce ve Kocaeli'deki çalışmalarımıza hız kazandırarak devam etmekteyiz.

Temeli insana ve doğaya saygı olan , bireyin doğallığıyla bağını koparmadan modernlik, mimari ve teknolojiden üst düzeyde faydalanmasını sağlamak için oluşturduğumuz yapılarımızdaki çizgimizi ve bu sayede yaşam mimarlığı felsefemizi, tüm dünyaya örnek oluşturacağımızı gözden kaçırmadan yaşam pratiğine aktararak çalışma sahamızı genişletmek hedefimizdir.

Taahhüdü altında bulunan tüm işleri zamanında bitirmeyi amaç edinen Oğuz Yapı İnşaat Mühendislik ve Mimarlık; her işi zamanında teslim etmiş, kentsel yenilemede önemli adımlar atmakta ve Sakarya, Düzce ve İzmit şehirlerimizin ekonomisine katkıda bulunmak için bu taahhütler ışığında çalışmalarına devam etmektedir.

 
 
Pro WEB